Pirkimo knygynėlyje sąlygos

Siūlome bene didžiausią Lietuvoje tikrai katalikiškų leidinių pasirinkimą!

Užsakymo tvarka:
sudėkite norimus leidinius į krepšelį, nurodydami jų skaičių. Atkreipiame dėmesį: „Naujas leidinys“ yra leidėjo kokybės, „Naudotas leidinys“ – panaudotas arba antikvarinis, gali būti su trūkumais. Krepšelyje susumuota tik pačių leidinių kaina, dar neįskaičius siuntimo išlaidų!
nurodykite tikslius savo duomenis (siunčiame tik Lietuvos teritorijoje!) ir patvirtinkite užsakymą.
Jūsų užsakymą gaus administratorius, kuris patikrins, ar tikrai visi leidiniai yra. Gali būti, kad paskutinis Jūsų norimo leidinio egzempliorius neseniai užsakytas ir dar nepašalintas iš katalogo, arba kad leidinio egzempliorių yra mažiau, nei užsakėte. Administratorius tai nurodys, taip pat suskaičiuos leidinių siuntimo kainą ir atsiųs Jūsų nurodytu el. pašto adresu galutinį užsakymo patvirtinimą su visa kaina bei užsakymo numeriu.
Gavę administratoriaus atsakymą, nurodytą galutinę sumą perveskite į sąskaitą: VšĮ „Laetitia“ (kodas 110089710), AB „Citadele“ bankas, a. s.: LT71 7290 0000 0170 0222. Būtinai nurodykite savo pavardę ir gautą užsakymo numerį!
Gavę banko pranešimą apie pinigų (leidinio kainos ir pašto išlaidų) pervedimą, išsiųsime leidinį paštu per penkias darbo dienas. Už pašto paslaugų kokybę neatsakome.
Jeigu turite pagrįstų pretenzijų dėl paštu gauto leidinio, grąžinkite jį mums – nemokamai atsiųsime kitą egzempliorių arba grąžinsime pinigus.

Žinoma, paprasčiausia ir pigiausia leidinius įsigyti apsilankius Šv. Kazimiero priorate Kaune, Panemunėje, Birutės g. 1.

Nuolat perkame vertingas senas ir naujas knygas įvairiomis kalbomis katalikiška tematika, taip pat vertingus periodikos komplektus.

Įsigykite gerų katalikiškų knygų, skaitykite jas ir dovanokite savo artimiesiems bei draugams! Šv. Jeronimas, Šv. Rašto vertėjas į lotynų kalbą, sako: „Kai meldžiamės, mes kalbame Dievui, o kai skaitome, Dievas kalba mums“. Šv. Alfonsas Liguoris, didžiausias moralinės teologijos autoritetas, moko, kad be gerų knygų ir dvasinio skaitymo yra morališkai neįmanoma pasiekti sielos išganymo. Šv. Jonas Bosko yra pasakęs: „Vienas Dievas težino, kiek daug naudos gali duoti vienos geros katalikiškos knygos perskaitymas“. Iš tiesų, Bažnyčios mokytojas šv. Augustinas, jėzuitų ordino įkūrėjas šv. Ignacas Lojola ir daug kitų šventųjų atsivertė ir suprato savo pašaukimą perskaitę gerą dvasinę knygą.